about

Shenzhen You Chi Co., Ltd., reklam şemsiyeleri, hediye şemsiyeleri, golf şemsiyeleri, güneş şemsiyeleri, dijital baskı şemsiyeleri, katlanır şemsiyeler, düz çubuk şemsiyeleri, reklam çadırları üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Guangdong’da ünlü bir şemsiye üreticidir. Birinde üretilen, yıllarca süren şemsiye üretim deneyimi, güvenilir ürün kalitesi, doğru mal süresi ve maliyet etkin. Son yıllarda, son yıllarda geliştirilen dijital baskı şemsiyeleri hediye reklam şemsiyesi tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yıllarca Şemsiye Üretim Deneyimi

Hakkımızda

Shenzhen Youchi Şemsiyesi Co., Ltd.

Shenzhen YouChi Şemsiye, Ltd. on yıldan fazla üretim tarihi için şemsiye endüstrisinde yer almaktadır. Şirket her zaman şunlara bağlı kalmıştır: konsantrasyon, aşırı, bütünlük, öncü, işbirliği ve işçilik, birçok iyi bilinen şirketlere hizmet vermektedir. yurtiçinde ve yurtdışında. Ürün üretim kalitesi sürecimiz ISO9001: 2008’e dayanmaktadır. Tüm personelimiz kalite kalitesi, amaç olarak hizmet, ruh olarak inovasyon, yaşamın tutumu olarak bütünlüğe ve birçok şirketin ve tüccarın bağımlılığını ve desteğini kazanmaya dayanmaktadır. . Danışman

Shenzhen Şemsiye Özel Üreticisi: Şemsiye özelleştirme, üç katlı şemsiye, rüzgar geçirmez şemsiye, çift iskelet şemsiyesi, düz şemsiye. İş şemsiyesi, golf, sekiz kemik, on kemik, on iki kemik, on altı kemik hediye şemsiye hediye şemsiye reklamı reklamları tüm mevcut Birçok gökkuşağı şemsiyesi türü, birçok sap türü vardır ve kumaşlar tamamlanmıştır.